Zemiakový šalát – viedenský

Tradičný Viedenský „Erdäpfelsalat“ pochádzajúci z Benátok pätnásteho storočia, je u našich susedov pokrmom „par excellence“. So zlatým teľacím rezňom patrí k najobľúbenejším jedlám rakúskej gastronómie. Na záhorí je táto dobrota známa ako šmyklavý šalát.

V rámci nášho receptu sme skladali vhodnú kombináciu použitých konzervantov a emulgantov, obecne známych ako éčka. Používame len 4 látky -octan sodný, kyselina askorbová, guarová guma a xantánová guma – všetky s označením nezávadnosti, a bez alergénov. Piatym elementom použitým v našich pokrmoch je zdravý kurkumín. Vysokú kvalitu konzervantov použitých v našich šalátoch si môžete overiť na stránke Fér potravina

A na  čo všetko sú zemiaky dobré ?

Predovšetkým – majú celý rad zdravotných výhod, medzi ktoré patrí ich schopnosť zlepšiť trávenie, znížiť hladinu cholesterolu, posilniť zdravie srdca, chrániť pred polypmi a zvládnuť cukrovku. Posilňujú imunitný systém, znižujú príznaky starnutia, chránia pokožku, zvyšujú obeh, znižujú krvný tlak, udržujú rovnováhu tekutín, znižujú nespavosť a pomáhajú pri starostlivosti o oči. Odsahujú dokonca špeciálnu kyselinu fenolovú, ktorá pôsobí proti škodlivým baktériám a vírusom.

Balenie Cena s dovozom Cena na predajni
10 kg 19,90 € 16,90 €
5 kg 9,90 € 7,90 €
3 kg 6,90 € 4,90 €

 

Visit Us On Facebook