Zemiakový šalát – tradičný

Ďalšia chutná varianta zemiakového šalátu, tentoraz pre milovníkov sladkokyslej chute. Vyslovené pekný, pestrofarebný, diétny šalát sa hodí tak k obaľovaným rezňom, ako aj k rybe.

Zemiakový šalát s príchuťou sterilizovanej uhorky, varenej mrkvy a zaváranej červenej papriky bude na vašich tanieroch ozdobou. Tento jednoduchý šalát je vhodný na prílohu k pokrmom, ktoré vynikajú jemnosťou a rafinovanou chuťou.

V rámci nášho receptu sme skladali vhodnú kombináciu použitých konzervantov a emulgantov, obecne známych ako éčka. Používame len 4 látky -octan sodný, kyselina askorbová, guarová guma a xantánová guma – všetky s označením nezávadnosti, a bez alergénov. Piatym elementom použitým v našich pokrmoch je zdravý kurkumín. Vysokú kvalitu konzervantov použitých v našich šalátoch si môžete overiť na stránke Fér potravina

 

A na  čo všetko sú zemiaky dobré ?

Predovšetkým – majú celý rad zdravotných výhod, medzi ktoré patrí ich schopnosť zlepšiť trávenie, znížiť hladinu cholesterolu, posilniť zdravie srdca, chrániť pred polypmi a zvládnuť cukrovku. Posilňujú imunitný systém, znižujú príznaky starnutia, chránia pokožku, zvyšujú obeh, znižujú krvný tlak, udržujú rovnováhu tekutín, znižujú nespavosť a pomáhajú pri starostlivosti o oči. Odsahujú dokonca špeciálnu kyselinu fenolovú, ktorá pôsobí proti škodlivým baktériám a vírusom.

Balenie Cena s dovozom Cena na predajni
10 kg 20,90 € 17,90 €
5 kg 10,90 € 8,90 €
3 kg 6,90 € 4,50 €

 

Visit Us On Facebook