Zemiakový šalát – majonézový

Jeho nejasný pôvod – či už z Ruska, Nemecka či Rakúska – dnes nie je podstatný. Stal sa neodmysliteľnou súčasťou sviatočných jedál. Lahodná chuť majonézového šalátu je v strednej európe nielen chuťou vianoc , ale lahôdkou na každú príležitosť.

V rámci nášho receptu sme skladali vhodnú kombináciu použitých konzervantov a emulgantov, obecne známych ako éčka. Používame len 4 látky -octan sodný, kyselina askorbová, guarová guma a xantánová guma – všetky s označením nezávadnosti, a bez alergénov. Piatym elementom použitým v našich pokrmoch je zdravý kurkumín. Vysokú kvalitu konzervantov použitých v našich šalátoch si môžete overiť na stránke Fér potravina

A na  čo všetko sú zemiaky dobré ?

Predovšetkým – majú celý rad zdravotných výhod, medzi ktoré patrí ich schopnosť zlepšiť trávenie, znížiť hladinu cholesterolu, posilniť zdravie srdca, chrániť pred polypmi a zvládnuť cukrovku. Posilňujú imunitný systém, znižujú príznaky starnutia, chránia pokožku, zvyšujú obeh, znižujú krvný tlak, udržujú rovnováhu tekutín, znižujú nespavosť a pomáhajú pri starostlivosti o oči. Odsahujú dokonca špeciálnu kyselinu fenolovú, ktorá pôsobí proti škodlivým baktériám a vírusom.

Balenie Cena s dovozom Cena na predajni
10 kg 21,90 € 18,90 €
5 kg 10,90 € 9,50 €
3 kg 7,50 € 4,70 €

 

 

Visit Us On Facebook